Menu

STEFANO SANDONA                

 

Jego projekty są produktami takich elementów współczesnej kultury jak: grafizm, cyfrowy świat i ruch. Inspiracje zaczerpnięte z podróży, architektury i krajobrazów przekładają się na falistość obiektów, intensywność kolorów i sensoryczność.

Urodzony w 1974 roku, zdobył wykształcenie artystyczne i zyskał doświadczenie w pracy w profesjonalnych firmach projektowych i produkcjących meble. Jego podejście do projektowania jest praktyczne i bezpośrednie, umiejętności nabyte w North East włoskiej szkole przedsiębiorczości, pozwliły mu zrozumieć skomplikowany i dynamiczny rozwój zarówno produktów jak i ich odbiorców.

W 2006 roku założył STEFANO SANDONA DESIGN. Prowadzi działalność w zakresie projektu przemysłowego jego konsultacji jak również produkcji, skupiając się w szczególności na meblach. Jego cel: tworzenie obiektów o silnym oddziaływaniu wizualnym i emocjonalnym.

W ciągu zaledwie kilku lat otrzymał wiele nagród: Nagroda DESIGN RedDot 2010, nominowany do nagrody Interior Innovation Award, Kolonia 2010 Good Design Award 2009 Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design, wyróżnienie YOUNG DESIGN 2009 Milan.

www.sandonadesign.it

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium