PRACA

Junior Content Creator

showroom Warszawa

                                Hay biurko

Oczekiwania względem kandydata:

  • Doskonała znajomość języka polskiego,
  • Umiejętność tworzenia angażujących i wartościowych pod kątem SEO tekstów,
  • Dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Kreatywność i pozytywne usposobienie,
  • Sumienność i odpowiedzialność,

Dodatkowo mile widziane:

  • Znajomość mechanizmów związanych funkcjonowaniem rynku e-commerce i SM,
  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z architekturą wnętrz,
  • Status studenta.

Oferujemy:

  • Pracę w otoczeniu życzliwych ludzi i pięknych przedmiotów,
  • Rozwój kompetencji zawodowych,
  • W przypadku studentów możliwość dostosowania grafiku pracy do zajęć na uczelni.

 Aplikuj wysyłając nam swoje CV i kilka słów o sobie na adres praca@anotherdesign.pl

W temacie wiadomości wpisz: Junior Content Creator.

Asystent Działu Handlowego

                    HAY krzesło about

Zakres obowiązków:

  • komplesowa obsługa zamówień
  • tworzenie ofert handlowych B2C/B2B
  • generowanie oraz nadzorowanie zamówień u partnerów handlowych
  • wsparcie działu handlowego w realizacji bieżących projektów, zadań operacyjnych i obsługi zgłoszeń reklamacyjnych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z architektami

  • samodzielność i efektywność w realizacji bieżacych zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • determinacja w osiąganiu stawianych celów
  • doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • znajmość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • bardzo dobra znajomośc pakietu MS office w szczególności MS exel
  • ukończone studia wyższe lub status studenta

Mile widziane:

  • doświadczenie zdobyte w dziale sprzedaży
  • znajomość rynku i aktualnych trendów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zniżki pracownicze
  • samodzielną pracę w przyjaznej atmosferze
  • kompleksowe wsparcie w przyswojeniu niezbędnej wiedzy i umiejętności
  • pracę w otoczeniu pieknych przedmiotów w zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy

Aplikując wyślij nam swoje CV na adres praca@anotherdesign.pl i napisz dlaczego chcesz u nas pracować.

W temacie wiadomości wpisz: Asystent Działu Handlowego.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium