Miejsce, w którym natura spotyka się ze sztuką - to w kilku słowach marka Cuero Design, która swoją główną koncepcję opisuje tymi właśnie słowami.
                                                                                                                                  
Cuero Design to szwedzka marka, która została założona w 2014 roku przez Larsa Kjerstadiusa. Zainspirowany klasycznym, kultowym fotelem "Butterfly", sprzedawanym w niewielkiej liczbie, a zaprojektowanym przez argentyńskich projektantów w latach 30 postanawia zająć się dalszym rozwijaniem i udoskonalaniem tego niezwykłego designu. Od kilku lat Kjerstadius pracuje nad poprawą wygody i jakości, oferując coraz to większy wybór materiałów, kolorów i wzorów.

Cuero Design wykorzystuje naturalne materiały do produkcji swoich mebli takie jak najlepszej jakości włoska skóra naturalna garbowana ekologicznie, islandzka wełna owcza czy płótno wykonane z konopi trwalszej niż bawełna, produkowane w bardziej przyjazny dla środowiska sposób. Cuero Design to również krzesła, stoły, których produkcja odbywa się w Szwecji. 

Cuero Design wierzy, że niezależnie od tego jak bardzo świat będzie technicznie rozwinięty, ludzie zawsze będą mieli potrzebę kontaktu z naturą. Kierując się tym przekonaniem marka dąży do tworzenia mebli o pięknym, ponadczasowym designie, który będzie tworzyć pomost między poszczególnymi generacjami, nie tracąc swojego uroku mimo upływu lat oraz zbliżając nas do natury. 

                        

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium