&Tradition biurko PAVILION AV17 z tylnym panelem - orzech
Opis
&Tradition biurko PAVILION AV17
Małe i smukłe biurko PAVILION AV17 stanowi idealne rozwiązanie do pracy w domu. Kiedy Anderssen & Voll tworzyli serię krzeseł PAVILION, wielokrotnie nagradzany duet czerpał inspirację z kultowego pawilonu Langelinie. Teraz ta lekka i liryczna estetyka została przełożona na kompaktowe biurko przeznaczone zarówno do przestrzeni biurowej jak i domowej.
Lekkie i pełne wdzięku linie krzesła Pavilion znajdują odzwierciedlenie w biurku z prostokątną konstrukcją wspartą na wygiętych metalowych rurach, które zakrzywiają się w rozstawione nogi.
„Biurko nawiązuje do architektury modernistycznej poprzez lekkość i strukturę” mówi Espen Voll - współzałożyciel Anderssen & Voll. „To pływający samolot na smukłej konstrukcji z widocznym podparciem pod spodem – prawie jak sam mały budynek”.
Zaprojektowane na początku pandemii biurko PAVILION AV17 w wersji z tylnym panelem, uwzględniło wymagania związane z pracą w domu.
„Chcieliśmy znaleźć szczegół, który mógłby zdefiniować i ustalić parametry przestrzeni osobistej”, wyjaśnia Voll. „W tym celu dodaliśmy smukły, laminowany panel tylny, który otacza pulpit, tworząc intymną atmosferę”.
Biurko PAVILION AV17 jest dostępne w dwóch różnych wykończeniach kolorystycznych. Dostępny jest również model AV16 bez tylnego panelu.
Materiał:
stal, fornir, laminat
Wymiary:
- szerokość: 132 cm
- wysokość: 81 cm
- wysokość blatu: 74 cm
- głębokość: 66 cm
Dostępne wykończenia:
- Iron Linoleum (4178) / chromowana podstawa i lakierowany orzech
- Mushroom Linoleum (4176) chromowana podstawa i lakierowany dąb
Certyfikaty:
Produkty FSC® są wykonane z drewna pochodzącego ze zrównoważonych lasów.
Krzesło jest testowane pod kątem wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 16139 poziom 2 – ekstremalne użytkowanie.
Producent: &Tradition | Dania
Projekt: Anderssen & Voll
Zamiast być definiowanym i ograniczanym do określonego sposobu bycia, Anderssen & Voll wolą być otwarci. Opracowują projekty napędzane emocjami. Ich ogólnym pragnieniem jest tworzenie projektów z duszą. Ożywić coś nieożywionego. „Nie podchodzimy do tego dogmatycznie”, mówią Anderssen i Voll. „Jesteśmy całkiem otwarci. Zaczynamy projektować i przyglądamy się, jak dzieło nabiera własnej osobowości. To prawie tak, jakby tchnąć w to życie”.