AnOther DESIGN
  • obsługa klienta: 784 014 183

  • pn.-pt. 10.oo-18.oo, sb.: 10.oo-15.oo

  • SALON FIRMOWY

zaloguj

ulubione
do kasy suma: 0,00 zł
 

Zapisz się na newsletter i odbierz 30 zł na pierwsze zakupy o wartości min. 300 zł

Informacja dodatkowa pod nagłówkiem

THE POSTER CLUB druk artystyczny PINK INTERSTELLAR

Wysyłka w: 2-4 tygodnie
Cena: 371,00 zł 371.00
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

Wysokiej jakości druk artystyczny na papierze o gramaturze 265 g.  

 

Grafika autorstwa Anne Nowak stworzona na wyłączność dla THE POSTER CLUB.

Anne Nowak jest artystką mieszkającą w Kopenhadze i zajmuje się sztukami plastycznymi. Pracuje z różnymi materiałami, takimi jak papier, lustro, kamień i tkanina, a także różnymi technikami, takimi jak sitodruk, rysunek, malowanie natryskowe i cyjanotypia. Nazywa siebie artystką multidyscyplinarną.

Estetyka prac Anne odzwierciedla jej fascynację kosmosem: tworzy dzieła magnetyzujące, które zapraszają widza w mistyczną podróż po mikroświatach słońc, księżyców i planet. Nowak opisuje swoje dzieła trzema słowami: kolorowe, uważne i intrygujące.

Na sztukę tworzoną przez artystkę wpłynął kryzys życiowy: “Siedziałam i patrzyłam w ścianę, czułam się zupełnie pusta. Pojawiło się uczucie i poczułam chęć stworzenia czegoś prosto ze środka. Od tamtej pory nie oglądałam się za siebie, a moja sztuka jest dla mnie niezbędna do życia”.

 

 

Dostępne wymiary:

 

  • 50 x 50 cm
  • 100 x 100 cm

 

Pasuje do standardowych ram. Pakowany i wysyłany w tubie ochronnej. Dostępne ramy drewniane oraz aluminiowe w różnych kolorach. Ramy zewnętrzne są zawsze około 2 cm wyższe i szersze od wymiarów druku artystycznego. Wybierz najlepiej pasującą do Twojego wnętrza: kliknij TUTAJ

 

 

Rodzaje ram

 

  • Drewniane:

 

Rama wykonana z naturalnego drewna dębowego z prawdziwym szkłem. Ta cienka i solidna zarazem rama dębowa dyskretnie podkreśli skandynawski i minimalistyczny wygląd plakatów oraz grafik.

Uwaga! Ramka o wymiarach 70×100 cm jest dostarczana ze szkłem typu Pyl Pireni, które wygląda jak prawdziwe szkło.

Szerokość ramy: 1.4 cm

Głębokość ramy: 1.5 cm

* Wymiary ramy 70×100 cm: szerokość 1.8 cm i głębokość 2.0 cm.

 

 

  • Aluminium:

 

Minimalistyczna rama wykonana z cienkiego aluminium z prawdziwym szkłem. Delikatna i solidna zarazem rama aluminiowa idealnie podkreśli skandynawski wygląd plakatów i grafik.

Uwaga! Ramka o wymiarach 70×100 cm jest dostarczana ze szkłem typu Pyl Pireni, które wygląda jak prawdziwe szkło.

Szerokość ramy: 0.9 cm

Głębokość ramy: 1.8 cm

 

 

 

 

Projektant: Anne Nowak

 

 

Mogą Cię też zainteresować

THE POSTER CLUB druk artystyczny GREEN INTERSTELLAR
THE POSTER CLUB druk artystyczny GREEN INTERSTELLAR
Cena: 230,00 zł
THE POSTER CLUB druk artystyczny BLACK INTERSTELLAR
THE POSTER CLUB druk artystyczny BLACK INTERSTELLAR
Cena: 230,00 zł
THE POSTER CLUB druk artystyczny BLUE INTERSTELLAR
THE POSTER CLUB druk artystyczny BLUE INTERSTELLAR
Cena: 230,00 zł
THE POSTER CLUB druk artystyczny YELLOW INTERSTELLAR
THE POSTER CLUB druk artystyczny YELLOW INTERSTELLAR
Cena: 230,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium