NORMANN COPENHAGEN krzesło barowe z frontem tapicerowanym HYG 75 cm dąb naturalny / piaskowe
Opis
Zainspirowany duńskim hygge, projektant Simon Legald stworzył serie mebli HYG. Kiedy w 2018 kolekcje zadebiutowała, składała się z dwuosobowej kanapy, foteli oraz podnóżków. Teraz, w 2020 roku, seria HYG zostaje rozszerzona o krzesła oraz stołki barowe, które utrzymują taką samą charakterystykę omawianej serii wypoczynkowej- organiczne kształty zaprojektowane z uwagą skupioną na jak najwyższym poziomie komfortu.
Koncept hygge polega w dużej części na tym, ze czujemy się dobrze- bezpieczeństwo, ciepło i komfort to składowe DNA tego pojęcia, ale też wartości, które zaimplementowano w serię HYG. Z nowymi modelami możemy stworzyć ten niesamowicie spokojny klimat w salonie, jak i w jadalni.
Krzesło barowe HYG jest stworzone specjalnie dla Twojego komfortu- zapewni Tobie oraz Twojej rodzinie oparcie, na które zasługujecie.
Materiał:
dąb naturalny, tył - polipropylen, front - wybrana tapicerka
Kolor:
dąb naturalny, piaskowy tył
Wymiary:
- wysokość: 94 cm
- szerokość: 46,5 cm
- głębokość: 46,5 cm
- wysokość siedziska: 75 cm
Dostępne tapicerki:
Podana cena dotyczy mebla tapicerowanego tkaniną z grupy cenowej 1 (AQUARIUS i OCEANIC). Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie nazwy tkaniny i koloru w polu UWAGI.
Producent oferuje szeroką gamę tkanin o różnych teksturach, splotach i kolorach, wszystkie starannie wybrane ze względu na ich najwyższą jakość, trwałość, wytrzymałość i funkcjonalność, co pozwala na ich zastosowanie w warunkach domowych a także w przestrzeniach komercyjnych takich jak hotele, biura i restauracje.
Pełną kolekcję obić tapicerskich dla mebli tapicerowanych marki NORMANN COPENHAGEN zobacz TUTAJ
W przypadku zainteresowania tapicerką z innej grupy cenowej prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi doradcami pod adresem email: sklep@anotherdesign.pl lub telefonicznie +48 784 014 183.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Producent: Normann Copenhagen
Projekt: Simon Legald
Simon Legald ukończył Duńską Akademię Królewską Sztuk Pięknych latem 2012 roku. Skupia się przede wszystkim na obserwacji i urzeczywistnianiu nieustającego dialogu, który zachodzi pomiędzy rzemiosłem, a produktem masowym. Lubi także podkreślać w wyglądzie samego produktu ślad, jaki pozostawiły na nich wykorzystane do obróbki materiału techniki.
Simon Legald o swoich projektach: "Tym, co sprawia, że produkt jest funkcjonalny i intuicyjny w użyciu, jest szczerość. Jeśli rozumiesz produkt, nie wymaga on żadnych dodatkowych wyjaśnień. Esencją mojego projektu jest to, by nabyto go i używano. Dlatego też musi on spełniać nie tylko oczekiwania związane z jego użytkowaniem, ale także te psychologiczne czy estetyczne. Dla mnie prostota opisuje prawdziwą naturę przedmiotu i czynie je godnymi zaufania. W moim projekcie postanowiłem zrezygnować ze zbędnych dodatków. Pracuję w oparciu o prostotę, podkreślając to, co stanowi bazę. Dzięki temu produkt jawi nam się jako czysty i szczery".