NORMANN COPENHAGEN komoda JALOUSI szara
Opis
Komoda JALOUSI to dodatek, który idealnie wzbogaci każde wnętrze swoją oryginalną stylistyką oraz funkcjonalnością. Interesująca kolorystyka produktu marki Normann Copenhagen doskonale odnajdzie się w nowoczesnych pomieszczeniach, dodając im ciepła oraz przytulności. Projektant Simon Legald podczas tworzenia komody JALOUSI inspirował się wzornictwem lat 50. XX wieku, które finalnie odwzorował w nowoczesnej i praktycznej wersji. Barwa przesuwanych drzwi harmonijkowych doskonale kontrastuje z naturalną kolorystyką dębu sprawiając, że produkt marki Normann Copenhagen jest idealnym dodatkiem do różnorodnych wnętrz, które wzbogaci o przyciągający wzrok element.
Materiał:
drzwi: MDF oraz ABS, podstawa: dąb oraz fornir dębowy
Kolor:
szary
Wymiary:
- wysokość: 75 cm
- szerokość: 161 cm
- głębokość: 40 cm
Producent: Normann Copenhagen
Projekt: Simon Legald
Simon Legald ukończył Duńską Akademię Królewską Sztuk Pięknych latem 2012 roku. Skupia się przede wszystkim na obserwacji i urzeczywistnianiu nieustającego dialogu, który zachodzi pomiędzy rzemiosłem, a produktem masowym. Lubi także podkreślać w wyglądzie samego produktu ślad, jaki pozostawiły na nich wykorzystane do obróbki materiału techniki.
Simon Legald o swoich projektach: "Tym, co sprawia, że produkt jest funkcjonalny i intuicyjny w użyciu, jest szczerość. Jeśli rozumiesz produkt, nie wymaga on żadnych dodatkowych wyjaśnień. Esencją mojego projektu jest to, by nabyto go i używano. Dlatego też musi on spełniać nie tylko oczekiwania związane z jego użytkowaniem, ale także te psychologiczne czy estetyczne. Dla mnie prostota opisuje prawdziwą naturę przedmiotu i czynie je godnymi zaufania. W moim projekcie postanowiłem zrezygnować ze zbędnych dodatków. Pracuję w oparciu o prostotę, podkreślając to, co stanowi bazę. Dzięki temu produkt jawi nam się jako czysty i szczery".