napisz do nas

Prezentujemy ikony współczesnego designu.

Szukamy ciekawych ludzi, miejsc i twórców...

AnOther DESIGN nie jest zwykłym sklepem. To przestrzeń dla ludzi ceniących sztukę, dobry design i po prostu lubiących życie. Dla przyjaciół wszystkiego, co piękne.

Dlatego prezentujemy na naszej stronie dzieła uznanych twórców, oraz ikony współczesnego designu. Wszystkie prezentowane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy produkcji oraz są wykonane z materiałów najwyższej jakości. 

Zależy nam abyście informowali nas na bieżąco co chcielibyście zmienić, poprawić w naszym serwisie. A może szukacie czegoś specjalnego, czego u nas jeszcze nie ma? Podzielcie się z nami swoją opinią a my postaramy się dostosować do Waszych oczekiwań. Jesteśmy gotowi sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów.

 
A może jesteście młodymi twórcami, designerami którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką? Koniecznie do nas napiszcie. Pomożemy Wam w promocji Waszej twórczości.

Ale nie tylko o to prosimy. Może byliście w ciekawych miejscach, widzieliście zachwycające rzeczy do dekoracji przestrzeni?

Podzielcie się z nami i innymi użytkownikami serwisu swoimi doświadczeniami.

Najciekawsze opublikujemy na naszym blogu.


 

Zapraszamy do strefy najlepszego designu,

AnOther DESIGN
the best designed thingsFormularz kontaktowy:


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium