BOLIA sofa/ławka 2-osobowa DINE ciemny dąb
Opis
DINE od BOLIA to idealne połączenie wygodnej, salonowej sofy z praktyczną, jadalnianą ławką. Jeśli lubicie przebywać w kuchni i spędzać czas z bliskimi podczas jedzenia, to ławka DINE jest rozwiązaniem dla was. Z jednej strony posiada ona wysokie nóżki pozwalają komfortowo usiąść przy stole, z drugiej jednak tapicerowanie dba o wygodę i komfort użytkowania. DINE dostępna jest w czterech wariantach wybarwienia nóżek, wielu opcjach obiciowych i trzech wielkościach. Zaprojektuj swoją własną DINE i ciesz się niebanalną wygodną w kuchni, jadalni oraz w salonie.
Materiał:
wypełnienie zimna pianka w otulinie poliestrowej / podstawa drewno / wybrana tapicerka
Kolor podstawy:
ciemny dąb olejowany
Wymiary:
- szerokość: 170 cm
- głębokość: 58,5 cm
- głębokość siedziska: 43 cm
- wysokość: 83 cm
- wysokość siedziska: 45 cm
Dostępne kolory podstawy:
- dąb olejowany
- dąb bielony
- dąb czarny
- dąb ciemny
Dostępne tapicerki:
Podana cena dotyczy mebla tapicerowanego tkaniną z 1 grupy cenowej. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie nazwy tkaniny i koloru w polu UWAGI.
Producent oferuje szeroką gamę tkanin o różnych teksturach, splotach i kolorach, wszystkie starannie wybrane ze względu na ich najwyższą jakość, trwałość, wytrzymałość i funkcjonalność, co pozwala na ich zastosowanie w warunkach domowych a także w przestrzeniach komercyjnych takich jak hotele, biura i restauracje.
Pełną kolekcję obić tapicerskich dla mebli tapicerowanych marki BOLIA zobacz TUTAJ
W przypadku zainteresowania tapicerką z innej grupy cenowej prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi doradcami pod adresem email: sklep@anotherdesign.pl lub telefonicznie +48 784 014 183.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Projekt: Hertel & Klarhoefer
Producent: BOLIA
Naszą inspiracją bardzo często jest Berlin. Lubimy to miasto takim, jakim jest, kreatywnym i szczerym. Ale wraz z kolejnymi podróżami mamy możliwość obserwacji kolejnych innowacyjnych miejsc i rozwiązań. Czasem najlepsze pomysły powstają w najmniej spodziewanych momentach. Przede wszystkim czerpiemy garściami z materialności przedmiotów. Dlatego tak wcześnie rozpoczynamy pracę z prototypami i materiałami w skali 1:1. Na początku projektu znajduje się pewna idea, którą jak najszybciej staramy się oddać w modelu koncepcyjnym. Ale czasem projekt rządzi się swoimi prawami i przyjmuje różne formy, w zależności od materiału.