system zabudowy STRING®

string® to system regałowy, którego bazowa forma zaprojektowana została w 1949 roku przez szwedzkiego architekta - Nisse Strinninga. Jego powstanie miało związek z kampanią reklamową prowadzoną przez największy szwedzki dom wydawniczy Bonnier, który chciał dać swoim klientom nie tylko książki, ale także miejsce, gdzie będą oni mogli je z dumą eksponować. Konkurs na nowy regał dla Bonnier wygrał Strinning. Ponadczasowa, minimalistyczna linia i niebywała funkcjonalność systemu string® sprawiły, że w niedługim czasie stał się on jedną z ikon światowego designu. System string® niezwykle łatwo zaprojektować i zamontować, a także poddawać modyfikacjom wedle aktualnych potrzeb. Występujące w różnych szerokościach i długościach półki, blaty oraz szafki zawieszone na bocznych, drabinkowych panelach łatwo przemieścić, zmieniając charakter i sposób użytkowania całości. Regał zbudowany w oparciu o system string® jest niezwykle stabilny, a możliwość jego rozbudowywania ograniczona jedynie przez zastaną przestrzeń i wyobraźnię. Szeroka gama kolorystyczna i materiałowa paneli, półek, blatów, szafek oraz akcesoriów pozwala stworzyć zarówno zróżnicowane barwnie, jak i monochromatyczne zestawy, przystosowane do każdego typu pomieszczeń. string® to bowiem nie tylko salonowy czy gabinetowy regał na książki. Ten niezwykle funkcjonalny i szalenie elegancki system z powodzeniem zastosować można w pokoju dziecięcym, holu, łazience, a nawet w kuchni, czy w garażu - wszędzie tam gdzie zechcesz.

katalog String® 2020 (zobacz TUTAJ)

katalog string

 

Zapraszamy też do zapoznania się z krótkim przewodnikiem, który wyjaśnia krok po kroku w jaki sposób możemy stworzyć własną kompozycję STRING® oraz instrukcję montażu kliknij TUTAJ i przejdź do instrukcji tworzenia zabudowy.

lub do skorzystania z konfiguratora, który pozwala na stworzenie spersonalizowanej zabudowy regałowej STRING®: kliknij TUTAJ i przejdź do konfiguratora STRING.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium