OLIVER FURNITURE to duńska marka, która - jak twierdzi jej założyciel Søren Rørbæk - tworzy meble dla współczesnej rodziny koncentrując się na najmłodszych jej członkach. Zrodzona ze skandynawskiego umiłowania do drewna oraz poparta doświadczeniem pokoleń rzemieślników produkuje przedmioty jednocześnie ponadczasowe, funkcjonalne i wyjątkowo współczesne. Łóżeczka i łóżka, bieliźniarski, przewijaki, szafy i stoliczki od OLIVER FURNITURE - wszystkie dostosowane skalą do małych użytkowników - zachwycają śnieżnobiałym wykończeniem uzupełnionym gdzieniegdzie szlachetnym dębem. Wykonywane ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników przetrwają wszystkie dziecięce harce. 

Inspirowane klasyczną skandynawską stylistyką, przede wszystkim tą nadmorską i celebrującą naturalność materiałów, co uwidacznia się w lekko rustykalnych drabinkach, zaokrągleniach i umiłowaniu do czystej, jasnej kolorystyki, meble od OLIVER FURNITURE są także szalenie funkcjonalne. Dzięki minimalizmowi formy dopasują się do każdej aranżacji i będą mogły służyć twojemu dziecku także wtedy, gdy będzie starsze. Dodatkowo część mebli z oferty marki można rozbudowywać wraz ze wzrostem twojej pociechy dodając lub odejmując elementy konstrukcyjne tworząc zupełnie nowe całości. Najlepszy design od najmłodszych lat? Tylko z OLIVER FURNITURE

Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji mebli marki OLIVER FURNITURE w naszym sklepie internetowym przedstawiona została jedynie część dostępnego asortymentu. Jeśli zainteresowany jesteś pełną ofertą zachęcamy do odwiedzenia strony OLIVER FURNITURE (kliknij), a w przypadku wszelkich zapytań lub chęci zakupu produktów niedostępnych w naszym sklepie o kontakt z naszymi doradcami. 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium