Domowe ogrody naprzeciw zimie
Domowe ogrody naprzeciw zimie

 

 

 

Niektórzy nie biorą parapetowych ogródków na poważnie, gdy myślą o ogrodnictwie. My uważamy odwrotnie. Domowy ogrodnik to przecież po części architekt zieleni i architekt wnętrz, a takie zadanie wiąże się już z dużą odpowiedzialnością. Nie musi być jednak trudne, gdy ma pod ręką wszystkie atrybuty roślinnego opiekuna, a ich jest u nas pokaźna ilość. 

 

 

 

 

 

 

Jesienna aura nie zatrzyma prac we własnym ogrodzie... na parapecie. Czas na przesadzanie może minął, ale przez cały rok można stroić swoje zielone skarby w piękne osłonki i donice. Znajdziesz je u nas w szerokiej palecie różnych materiałów, kolorów i faktur.

Osłonki i donice to bardzo ważny element dekoracji, który może dopełniać całości projektu wnętrza i podkreślać jego cechy. Od naturalnej, szorstkiej pod palcami terakoty, która dopasuje się do ciepłych, skandynawskich wnętrz, aż po połyskliwy metal, podkreślający nowoczesny styl glamour. Dla każdej swojej rośliny znajdziesz osłonkę idealnie pasującą do wnętrza.

HAY doniczka z podstawką BOTANICAL różne rozmiary

od 146,00 zł

 

FERM LIVING doniczka BAU

168,00 zł

BOLIA doniczka HIGHLANDS różne rozmiary

od 399,00 zł  

odkryj wszystkie doniczki i osłonki

  

 

 

Uwaga! Częste kupowanie roślin może doprowadzić do zwiększonego zapotrzebowania na osłonki!

Na szczęście najlepsze marki mają na to odpowiedź. Pozostaje jednak inne pytanie. W jaki sposób stworzyć z nich piękną kompozycję, która pozwoli, aby każda z roślin miała swoje miejsce we wnętrzu? Nasza propozycja to kwietniki i stojaki na doniczki, dzięki którym zakomponujesz rośliny na różnych wysokościach tworząc niemalże rzeźbiarskie elementy. Niech natura i design tworzą piękny duet.

 

FERM LIVING stojak PLANT

od 105,00 zł

BOLIA doniczka BOTANIQUE różne rozmiary

855,00 zł

 

FERM LIVING doniczka/pojemnik PLANT BOX

855,00 zł   

odkryj wszystkie kwietniki i stojaki na doniczki

 

 

 

 

 

 

 

Podlewanie roślin to najodpowiedzialniejsze zadanie i wiąże się z nim wiele haczyków, o których trzeba pamiętać. Podobno przelać jest łatwiej niż przesuszyć, czy to prawda, nie będziemy rozstrzygać, wiemy jednak, że piękne narzędzia umilą nawet najbardziej stresujące zadania.

A może podlewanie to Twój codzienny, ulubiony rytuał dnia? Wówczas piękna konewka sprawi, że stanie się on jeszcze przyjemniejszy.  

Konewka nie musi być tylko narzędziem ogrodnika, które jest chowane, gdy nie jest w użytku. Piękna konewka może stanowić element dekoracji wnętrza, na którym niezwykle miło zawiesić wzrok.

FERM LIVING konewka ORB czarna

340,00 zł

HAY konewka CAN terakota

125,00 zł 

 

NORTHERN konewka GRAB

374,00 zŁ 

zobacz wszystkie konewki

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium